Телефон упав у воду. Поширені несправності

Телефон упав у воду – звичайна проблема, з якою може зіткнутися кожен його власник. Проникнення води та інших рідин усередину корпусу може статися за різних обставин. Наприклад, можна ненароком впустити телефон у калюжу або у ванну, він може промокнути під дощем. Несправності через намокання корпусу та їх ступінь тяжкості залежатимуть від конкретної моделі мобільного пристрою та компанії-виробника. Найчастіше через намокання страждають внутрішні мікросхеми та динаміки. Може також відбуватися залипання кнопок, здуття акумулятора. В результаті окисних реакцій з'являється іржа, а також пліснява на компонентах плати з міді. Можливість відновлення гаджета, що впав у воду, багато в чому залежить від грамотних дій його власника і своєчасного звернення в сервісний центр.

Що робити, якщо телефон упав у воду?

Рекомендується виконати такі дії:
  1. Дістати акумулятор і не вставляти його в телефон щонайменше добу. Це запобігатиме окисленню внутрішніх елементів та їх поломці.
  2. Розібрати пристрій для ефективного просушування. Для цього потрібно зняти задню кришку, вийняти сім-карти та заглушки.
  3. Просушити телефон якнайкраще. У домашніх умовах використовується фен, проте силу обдування рекомендується ставити мінімальну.
Після того, як Ви виконаєте три вищеописані дії, слід звернутися до сервісного центру з ремонту смартфонів. Чим швидше це зробити, тим нижче буде ціна відновлення апарата. У СЦ «Ай-Яй-Яй» проведуть якісне просушування та повернуть телефону його колишню функціональність. Наша майстерня виконає ремонт телефонів, що впали у воду, у найкоротший термін. Для цього майстри проводять діагностику, просушування та при необхідності – заміну акумулятора. Всі відновлювальні роботи проводяться якісно та за доступними для користувача цінами!

Детальніше

Приховати