Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:
Ремонт Jiayu
Виберіть модель:

Якісний і швидкий ремонт телефонів Jiayu в Києві та Україні. Гарантія на сервіс Джіаю – 6 місяців

Останнім часом на світовому мобільному ринку з’явилась велика кількість молодих виробників, що займаються розробкою та створенням інноваційних портативних гаджетів. Компанія Jiayu також відноситься до брендів нового покоління, тому про неї поки що відомо дуже небагато. Але ті користувачі, що вже стикалися із смартфонами вказаного холдингу, в один голос схвально відгукуються про їх зручність та високий рівень якості при досить демократичній вартості. Проте навіть с такими міцними та якісними апаратами періодично стаються неприємності і, як це не прикро, в 90 відсотках випадків в таких пригодах винуваті самі власники. Але, незалежно від причини несправності, відновити первинну працездатність може лише професійний ремонт смартфонів Джіаю, тому у разі найменших проявів некоректної роботи рекомендується відразу звертатися в сервісний салон. Незважаючи на молодість компанії у вітчизняних мобільних майстернях вже можливо замовити обслуговування смартфонів Jiayu. В рамках цього обслуговування обов'язково надаються наступні послуги:
  1. Програмна прошивка та налагодження софту. Доволі часто у власників інноваційних смартфонів виникають певні проблеми із завантаженням, встановленням чи роботою додатків. Більш того, іноді незначний програмний баг може серйозно ускладнити нормальну роботу ПЗ, тому у випадку виникнення таких проблем варто шукати допомоги у спеціалістів. Русифікація та перевстановлення ОС також відносяться до програмної категорії послуг.
  1. Заміна сенсорного скла чи екранного "бутерброду". Кожен нормальний сервіс-центр Jiayu обов’язково займається відновленням вказаного типу, адже несправності дисплея зустрічаються у мобільних користувачів частіше за все.
  1. Відновлення після намокання. Другою за популярністю ремонтною послугою є "реанімація" гаджету після контакту з вологою. В дану процедуру входить цілий пакет маніпуляцій, включаючи діагностику, просушування, чистку та ремонт внутрішнього наповнення апарату.
  1. Заміна мікрофонів та динаміків. Хоча система передачі звуку не відноситься до життєво важливих частин мобільного пристрою, у випадку її несправності гаджет перестає нормально виконувати основну свою функцію – функцію телефонії. Тому сервіс телефонів Jiayu обов’язково займається роботою з несправностями у вказаній області.
В нашому сервіс-центрі Ай-Яй-Яй Ви також можете замовити профілактичну діагностику, пайку і заміну практично будь-яких внутрішніх деталей та навіть чисто косметичне перевстановлення зовнішніх частин корпусу.
Оценить

Детальніше

Приховати

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Jiayu (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Jiayu (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Jiayu (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Jiayu (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Jiayu (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Jiayu (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Jiayu (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Jiayu (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Jiayu (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Jiayu (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Jiayu (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Jiayu (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Jiayu після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Jiayu (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Jiayu (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.