Місто:
Мова:
Ремонт Toshiba
Виберіть модель:

Сервісний ремонт ноутбуків Toshiba (Київ) у мережі «Ай-Яй-Яй»

Ремонт ноутбуків Toshiba (Київ) у сервісних центрах затребуваний нечасто, оскільки ця техніка дуже надійна та має високу якість складання. Фірмова лінійка товарів від Toshiba в останні роки розширилася за рахунок ноутбуків, які випускає даний виробник. При цьому дуже важливо при виникненні поломок звертатися тільки до сертифікованих ремонтних майстерень, де фахівці володіють навичками складання техніки Toshiba, а також мають всі необхідні комплектуючі для відновлення ноутбуків. Мережа сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» пропонує ремонт ноутбуків Toshiba (Київ) та має всю необхідну технічну базу для цього. Як і будь-які інші портативні комп'ютери, ноутбуки Toshiba, принесені до сервісного центру, найчастіше вимагають очищення, проведення профілактичних робіт або заміни охолоджувальної системи, заміни відеокарти, профілактичних заходів після залиття. Все вищеперелічене інженери «Ай-Яй-Яй» виконують якісно та швидко, тому ремонт ноутбуків Toshiba у Києві не стане триватиме довго

Кому знадобиться чищення ноутбука Тошиба в Києві?

Будь-яке чищення ноутбука Тошиба в Києві займає мінімальну кількість часу, якщо звернутися для її проведення в хороший сервіс. Потрібна вона для видалення накопиченого за роки роботи пилу і бруду у всіх отворах пристрою, оскільки забруднення призводять до того, що циркуляція холодного повітря в корпусі портативного комп'ютера припиняється або сповільнюється і починається перегрів внутрішніх комплектуючих. Нагрівання процесора, материнської плати та інших деталей призводить спочатку до збоїв у функціонуванні ноутбука, а потім і до згоряння пристрою. Профілактичне чищення ноутбука Тошиба у Києві в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» проводиться за допомогою спеціального професійного обладнання. Вартість нашого чищення набагато нижча, ніж вартість будь-якого компонента, що згорів, оскільки оригінальні комплектуючі Тошиба коштують недешево. Проводячи періодичне чищення пристрою, можна заощадити свій час і гроші, оскільки дана процедура проводиться нашими майстрами всього за годину і коштує в 5-10 разів дешевше, ніж ремонт із заміною внутрішніх компонентів ноутбука.

Апаратна та програмна профілактика ноутбуків Тошиба у Києві

У разі різкого перегріву портативного комп'ютера, шуму за його роботі варто звернутися до майстрам. Якісна профілактика ноутбуків Тошиба проводиться в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй». Вона допоможе уникнути або усунути мимовільне вимкнення пристрою, його раптове перезавантаження, згоряння внутрішніх комплектуючих. Подвійна профілактика ноутбуків Тошиба в Києві проводиться в програмному та апаратному напрямках, тобто включає в себе як очищення та налагодження роботи софту, реєстру, так і діагностику та очищення внутрішніх та зовнішніх частин ноутбука. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» постійно вивчають нові технології та схеми ремонту техніки Тошиба, щоб давати можливість клієнтам отримувати робочий ноутбук максимум через добу після його попадання на стіл майстра.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту