Місто:
Мова:
Ремонт планшетів Sony
Виберіть модель:

Де замовити ремонт планшетів Sony Київ?

Ремонт планшетів Sony Київ важливо проводити тільки в тих сервісах, де є для цього кваліфіковані фахівці та потрібні деталі, інакше відновлення девайсу займе багато часу, але користі від цього буде мало. Технічні новинки від компанії Sony завжди відрізнялися якістю. Планшети Sony – надійні, швидкі, багатофункціональні. З точки зору складання та начинки, такі девайси рідко потрапляють у сервісні центри через несправності. Але людський фактор сприяє тому, що навіть якісні пристосунки регулярно доводиться ремонтувати. Ремонтні фахівці київської мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації, беручи участь у різних семінарах з технік проведення робіт, у тому числі і щодо планшетів від Sony. Для наших інженерів заміна скла на планшеті Соні або усунення наслідків залиття пристрою не є проблемою. Тому замовити ремонт планшетів Sony Київ у сервісі «Ай-Яй-Яй» можна за будь-якої проблеми з девайсом.

Чи можлива заміна скла на планшеті Соні без ремонту екрана?

При неакуратності власників найчастіше страждає екран планшетів Соні. Будь-які механічні пошкодження, удари призводять до того, що скло гаджета йде тріщинами. При цьому користувачі часто запитують, чи можлива окрема заміна скла на планшеті Соні, щоб повністю не змінювати весь екранний модуль. На сьогоднішній день відремонтувати планшети Соні, що розбилися, без комплексної заміни тачскрину, скла і екранного блоку практично не можна, але в кожному конкретному випадку фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» роблять передремонтну діагностику всіх пристроїв і з'ясовують найбільш підходящий шлях вирішення проблеми. Щоб не знадобилася блокова заміна екрану на планшеті Соні, інженери «Ай-Яй-Яй» радять завжди носити девайс у спеціальному чохлі, акуратно з ним поводитися, намагатися не губити, не носити в сумках без фіксації, коли на планшети можуть впливати тверді предмети.

Якісна заміна екрану на планшеті Соні у Києві при проблемах з дисплеєм

Якщо дисплей пошкодився, то користувач виявить не тільки скол скла та тріщини на планшеті, а й відсутнє зображення, білі або кольорові плями на матриці. Заміна екрану на планшеті Соні у Києві проводиться кваліфікованими фахівцями у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» за певною схемою. Спочатку на професійному устаткуванні планшет Соні прогрівають, послаблюючи кріплення екрана на корпусі. Потім у гаджета від'єднуються всі шлейфи і зчищається старий клей із внутрішньої частини корпусу. Шлейфи підключаються заново, наноситься свіжий клей та прикладається новий екранний блок. Всі дії виконуються дуже акуратно, щоб не пошкодити крихкий гаджет. Будь-який ремонт планшетів Sony Київ виконується з попередньою та післяремонтною діагностикою, на заміну всіх комплектуючих видається гарантія сервісу «Ай-Яй-Яй». Після відновлення планшета Соні його працездатність та продуктивність нічим не повинні відрізнятись від показників нового пристрою, тому що інженерами нашого сервісу застосовуються лише професійні алгоритми роботи з такими пристроями.  
 

 

микрофон планшета Сони не работает Заміна мікрофона на планшеті Sony У планшетному комп'ютері мікрофон грає важливу роль, адже за його допомогою ми спілкуємося із співрозмовником. Якщо під час розмови Вас не чути або проявляються сторонні звуки, можливо, на планшеті Sony потрібно замінити мікрофон. Ремонт у такому випадку зазвичай проводиться протягом 3-4 годин і функціональність пристрою буде відновлено.
треснуло стекло камеры на планшете Сони Заміна скла камери на планшеті Sony Якщо Ви помітили, що якість знімків, зроблених на основну камеру планшета, значно погіршилася, а камера не може сфокусуватися через подряпини на склі, можливо, на планшеті Sony необхідна заміна скла камери. Сама камера при цьому не змінюється, вона залишається оригінальною. Триває такий ремонт близько 3-4 годин, залежно від моделі.
динамик планшета Сони не работает Заміна динаміка на планшеті Sony Ознаками того, що в планшеті Sony потрібна заміна динаміка, є погане звучання або відсутність звуку, хрипи, тихий звук. Пошкодження часто виникають при падіннях та залитті планшета, а також при спробі неакуратно почистити динамік гострими предметами. Триває заміна динаміка не довго, зазвичай ремонт займає близько чотирьох годин.
разъем зарядки планшета Сони сломался Заміна роз'єму заряджання на планшеті Sony Якщо під час заряджання пристрою виникають труднощі, кабель постійно відходить або немає заряду – можливо, на планшеті Sony необхідна заміна роз'єму зарядки. Ця деталь має властивість зношуватися з часу використання планшета. Сам ремонт не складний і триває близько 4-5 годин залежно від моделі та особливостей її конструкції.
повреждена задняя панель планшета Сони Заміна заднього скла, кришки на планшеті Sony Дуже важливо, якнайшвидше повернути пристрою його цілісність, якщо він упав, і задня кришка розбилася. Потрапляння вологи і бруду в двійм крізь тріщини може негативно позначитися і інших його елементах. Заміна заднього скла на планшеті Sony - не складна послуга і триває лише кілька годин.
замена аккумулятора на планшете Сони Заміна акумулятора на планшеті Sony Зношена батарея є причиною зменшення тривалості автономної роботи планшета з часом. Щоб відновити автономність та уникнути пошкоджень, до яких може призвести здуте джерело живлення, необхідно замінити акумулятор на планшеті Sony. Процедура займає близько 3-4 годин.
не работает кнопка на планшете Сони Заміна кнопки на планшеті Sony Заміна кнопки на планшеті Sony усуне несправності, коли фізична клавіша пристрою перестала реагувати на натискання, так само може спрацьовувати мимовільно. Ремонт передбачає розбір пристрою, демонтаж пошкодженої кнопки та встановлення на місце нової. Процедура займає лише 3-4 години, залежно від будови планшета.
планшет Сони заблокирован Розблокування планшета Sony Розблокування планшета Sony після втрати пароля розблокування або втрати доступу до облікового запису Google поверне Вам доступ до функцій пристрою та файлів, що на ньому зберігаються. Якщо скинути заводські налаштування без доступу до введеного облікового запису Google, девайс буде заблоковано.
планшет Сони промок Чищення планшета Sony після води Потрапляння води всередину корпусу планшетного комп'ютера призводить до корозії внутрішніх елементів, коротких замикань, що призводить до значних пошкоджень. Рекомендується чистити планшет Sony після води негайно, щоб уникнути великих пошкоджень. Після попадання вологи на внутрішні компоненти пошкодження можуть бути будь-якими, вартість та тривалість ремонту може бути спрогнозована після ретельної діагностики.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на планшеті Sony (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея на планшеті Sony (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки на планшеті Sony (планшет не реагує на зарядку, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на планшеті Sony (планшет погано тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на планшеті Sony (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на планшеті Sony (немає звуку на планшеті)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на планшеті Sony (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на планшеті Sony (планшет погнутий, корпус має вм'ятини)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на планшеті Sony (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на планшеті Sony (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на планшеті Sony (аудіо-джек не працює, навушники не включаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення планшета Sony (планшет зависає, планшет висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт планшета Sony після води (планшет впав у воду, планшет потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків планшета Sony (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на планшеті Sony (планшет заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту