Місто:
Мова:
Ремонт ноутбуків Samsung
Виберіть модель:

Який ремонт ноутбуків Samsung можуть запропонувати в сервісі «Ай-Яй-Яй»?

Ремонт ноутбуків Samsung Київ затребуваний у сервісних центрах, оскільки марка Samsung випускає дуже багато лінійок портативних комп'ютерів, які мають властивість виходити з ладу. Мережа сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» пропонує провести весь комплекс ремонтних робіт для такої техніки, куди входить заміна будь-яких комплектуючих, чищення ноутбука Samsung чи його профілактика. Якісні ремонтні роботи співробітники наших сервісів забезпечують завдяки наявності спеціального обладнання для ремонту, а також будь-яких комплектуючих. Інженери сервісу «Ай-Яй-Яй» рекомендують власникам гаджетів не забувати і про таку процедуру, як профілактика ноутбуків Samsung, оскільки саме вона допомагає не допускати серйозних поломок внутрішніх деталей комп'ютерів і ноутбуків, усуває перегріви при запиленні і вирішує безліч інших дрібних і великих завдань.

Для чого потрібне чищення ноутбука Samsung у Києві?

Необхідність очищення ноутбуків від пилу прописана в інструкціях до техніки, але навіщо насправді може знадобитися чищення ноутбука Samsung у Києві? Для відповіді на питання важливо розуміти конструкційні особливості будь-якого ноутбука, що включають вентиляцію як невід'ємний елемент охолоджувальної системи. Вентилятор, радіатор та кулер сприяють пересуванню повітря всередині пристрою для забезпечення охолодження внутрішніх компонентів. Але в самому повітрі повно пилу, де міститься волога та мікрочастинки заліза. Волога окислює доріжки на платах, що призводить до дисфункції різних систем комп'ютера, а накопичене залізо здатне спровокувати замикання. Після таких поломок ремонт ноутбуків Samsung може коштувати набагато дорожче, проводитися довше або пристрій може, взагалі, не підлягати ремонту. Якісне чищення ноутбуків Samsung або інших виробників у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» вирішує проблему багаторічного накопичення пилу та бруду та усуває несправності, які формувалися в технічному пристрої роками. Для підвищення ефективності таких заходів рекомендується регулярно проводити профілактику пристроїв.

Завдання, які вирішує профілактика ноутбуків Samsung у Києві

За інструкцією до технічних пристроїв та за рекомендацією інженерів сервісного центру «Ай-Яй-Яй», профілактика ноутбуків Samsung має проводитися не рідше одного разу на 6 місяців. При активній експлуатації пристрою в запилених місцях або приміщеннях, де є домашні тварини, краще здійснювати профілактику кожні 3 місяці. Профілактичні заходи дозволяють вирішувати проблему раптового вимкнення або мимовільного перезавантаження ноутбуків Samsung. Такі збої в роботі пристроїв трапляються через скупчення пилу всередині та перегріву комплектуючих. Багато ноутбуків Samsung страждають такими збоями набагато частіше, якщо робота проводиться в приміщенні, що сильно опалюється, де навколишнє повітря нагрівається вище 27 градусів. Ремонт та профілактика ноутбуків Samsung у Києві в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» виконуються професійними майстрами з використанням якісних комплектуючих та кращого інструментарію, тому після сервісу будь-який гаджет здатний функціонувати без збоїв довгий час.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту